Rybáři znovu pomáhali a vybrali neuvěřitelných 200 700,- Kč!

Rybáři znovu pomáhali a vybrali neuvěřitelných 200 700,- Kč!
Shoemaker's Charity Carp Cup je tak trochu jiný rybářský závod. Myšlenka uspořádat kaprařské závody, kdy veškerý výtěžek z této akce, bude věnován nemocným dětem se zrodila na rybách.

Je mnoho rybářských závodů, kde se bojuje o finanční a věcné ceny, avšak zakladatel tohoto závodu Milan Švec to vidí jinak, děti jsou naše budoucnost a proto myšlenka byla věnovat získané prostředky právě jim. Tento nápad našel velkou odezvu u správných chlapů.

Díky akci Shoemaker's Charity Carp Cup, která již druhým rokem spolupracuje s Nadací Nova, se vybralo do Nadace neskutečných 200.700,- Kč, z nichž cca 80.000,- Kč putovalo k nemocnému Danečkovi Benešovi na zřízení svislé zdvihací plošiny.

Daneček se narodil jako zdravé miminko, ale postupem času se nevyvíjel jako jeho vrstevníci a po spoustě vyšetření byla zjištěna VVV mozku Lissencefalie, sekundární epilepsie, hypotonie celého těla a jiné dg,

Daník neleze, nesedí, nechodí pouze se přetáčí na boky. Pro rodiče, kteří bydlí v rodinném domě začíná být nošení Daníka po schodech dost obtížné a plošina jim velmi ulehčí život.

Na akci se přijela podívat i patronka Nadace Nova Kristinka Kloubková, která společně s rodinou odstartovala závody. Dorazila také Inna Puhajková, aby mohla převzít šek do nadace a také se seznámit s Danečkem a jeho rodinou. Více můžete shlédnout v reportáži, kterou pro Vás připravila TV Nova.

Fotogalerie