Kristina Kloubková

Pojďme vykouzlit úsměv na rtech těch nejkouzelnějších a nejvíce zranitelných bytostí na světe…

Kristina Kloubková

O nás

Nadace Nova vysílá svou pomoc těm nejzranitelnějším – dětem. Pomáháme dětem všech věkových kategorii (do 18let), a to především v České republice, výjimečně i v zahraničí. Pomoc směřujeme do čtyř oblastí: zdraví, vzdělání, domov a humanitární pomoc.

Kristina Kloubková

Patronka Nadace Nova

Moderátorka Televizních novin je charakteristická svým širokým úsměvem, vášní pro tanec a láskou ke své dceři Jasmínce. Na televizní obrazovce začínala v ranním vysílání Snídaně s Novou. Dnes své zkušenosti rozvíjí nejenom v hlavní zpravodajské relaci, ale i ve Volejte Novu, Víkendu a v originálním autorském online programu pro děti s názvem Hravě zdravě s Kristinou.

Od roku 2016 zastupuje vize a cíle Nadace Nova. Jejím vlastním cílem je přinést úsměv co nejvíce dětem v České republice.

Kdo jsme

Zakladatelem Nadace Nova je společnost TV Nova s.r.o.. Dozorčí i Správní rada Nadace Nova jsou složeny ze zaměstnanců TV Nova. Nadace Nova operuje se samostatným bankovním účtem, vykazuje oddělené účetnictví a předkládá vlastní Výroční zprávu. Finance sesbírané od přispěvatelů jsou shromažďovany na zvláštní bankovní účet, který slouží výhradně pro účely veřejné sbírky – č.j. 1105901/2016, Sp. zn. S-MHMP/1100046/2016, datum zahájení 27. června 2016 na dobu neurčitou.

Členové Nadace Nova doporučují TV Nova témata pro redakční zpracování a navrhují vysílání charitativních spotů, ovšem je na zvážení odpovídajících pracovníků TV Nova, zda bude žádostem Nadace vyhověno.

Správní rada nadace:
Anna Ševerová – předsedkyně, Hana Pazdiorová, Anna Knapová, Kristina Kloubková

Dozorčí rada nadace:
Klára Brachtlová, Štěpán Peichl, Martina Chadimová