Premiérovou epizodu Tvojí tváře ovládla Bára Basiková: Tohle ještě nikdy nezažila!

Premiérovou epizodu Tvojí tváře ovládla Bára Basiková: Tohle ještě nikdy nezažila!
V první epizodě show Tvoje tvář má známý hlas zvítězila Bára Basiková, která svou proměnou ohromila úplně všechny v sále. Jak si ji ona sama užila? a koho podpořila?

Bára Basiková svojí výhrou podpořila Domov pro seniory Blatná, který poskytuje tyto sociální služby:

  • domov pro seniory
  • pečovatelská služba
  • půjčovna kompenzačních pomůcek

Domov pro seniory je příspěvkovou organizací Města Blatná, v malebném Jihočeském kraji. Moderní bezbariérové zařízení se nachází v bezprostřední blízkosti centra města a v sousedství zámeckého parku. Poskytujeme pobytovou sociální službu domov pro seniory, terénní a ambulantní pečovatelskou službu. Umožňujeme uživatelům důstojně a harmonicky prožít stáří ve vlídném, bezpečném a motivujícím prostředí.

Kapacita pobytové služby je 89 lůžek v 53 jednolůžkových a 18 dvoulůžkových pokojích. Většina pokojů disponuje balkónem. Párům nabízí možnost ubytování ve čtyřech apartmánech. Samozřejmostí je celodenní stravování a příprava dietních jídel pod dohledem nutričního terapeuta.

Poskytují nepřetržitou zdravotní a ošetřovatelskou péči, jejíž součástí je i péče rehabilitační a nutriční. Pravidelně sledují a vyhodnocují indikátory kvality péče. Uživatelé mohou využívat služeb několika lékařů specialistů. Pro své seniory zajišťují pestrý kulturní program, denně hobby činnosti, arteterapii, smyslovou a reminiscenční terapii, individuální a skupinové pohybové i sportovní aktivity, výlety do okolí a každodenní vycházky. 

Fotogalerie