Pomoci Austrálii můžete nyní i vy! Nadace Nova zahájila sbírku

Pomoci Austrálii můžete nyní i vy! Nadace Nova zahájila sbírku
Nadace Nova spustila sbírku pro pomoc lidem ohrožených rozsáhlými požáry v Austrálii. I díky vám se již podařilo vybrat sto tisíc korun.

Čechům není lhostejná tíživá situace, do níž se dostaly obyvatelé Austrálie. Zemi již od loňského roku sužují masívní požáry, které vyhání tisíce lidí z jejich domovů. Nyní se na pomoci můžete podílet i vy prostřednictvím Nadace Nova.


"Nadace Nova pomáhá rodinám a dětem, které se dostaly do složité životní situace. Je děsivé sledovat požáry v Austrálii a vidět, co způsobují místní přírodě a jak komplikují život lidem v postižených lokalitách," uvedla patronka Nadace Nova a moderátorka televize Nova Kristina Kloubková.

"Oslovili jsme Australský červený kříž, který pomáhá v kritických oblastech a dokáže darované finance využít cíleně tam, kde je to nejvíc třeba. Budeme rádi za příspěvky v jakékoliv výši,“ doplnila Kloubková.

Vaše příspěvky budou odesílány průběžně, aby mohly okamžitě pomáhat tam, kde je to nejvíc třeba. O výši vybraných prostředků bude Nadace Nova průběžně informovat.

Pokud se chcete zapojit a přispět jakoukoliv finanční částku:

Číslo účtu: 4228732329/0800

VS: 202040

Sbírka byla ukončena!

V případě, že Nadace Nova obdrží po 12. březnu pod daným symbolem další peněžité částky, budou takto získané finance v plném rozsahu využity pro účely dalších projektů Nadace Nova zaměřených na pomoc dětem.